Piękna Nasza Polska Cała

Drodzy Rodzice!

W tym roku nasze przedszkole już kolejny raz bierze udział w niezwykle cennym i wartościowym projekcie pt. „Piękna Nasza Polska Cała”.
Do tego miesiąca udało nam się już wspólnymi siłami na terenie przedszkola zrealizować wiele niezwykłych wydarzeń.
Chcemy, by piękno tego projektu i bijący od niego patriotyzm były z nami cały czas, również teraz w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. Stąd nasza propozycja, by działania projektowe realizować wraz z dziećmi w domach.
Są to oczywiście zdania dla CHĘTNYCH rodzin, które z całego serca zapraszam do wspólnych kreatywnych działań. Ich realizację dokumentujcie nagraniami czy zdjęciami. Prosimy, by następnie nadsyłać je jako wiadomość na maila ela.k@przedszkolebrenna.pl. Będą one na bieżąco publikowane. Przysłanie takich materiałów jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na profilu FB naszego przedszkola.
A zatem DZIAŁAJMY i NIE DAJMY SIĘ !
Oczywiście jedno zadanie może być wykonywane przez wiele rodzin z różnych grup przedszkolnych. Na pewno wszyscy chętni wykonają je w inny sposób. Czekamy na pierwsze efekty.

Koordynator na terenie placówki
Katarzyna Laufernicka
Beata Heller

Projekt Piekna Nasza Polska Cała – Propozycje zadań do wykonania w domu – dla dzieci z rodzicami