Ważna informacja – zdalne nauczanie

Drodzy rodzice !

Zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministra Edukacji Narodowej, rozpoczynamy zdalne nauczanie. Za pomocą strony internetowej oraz poczty mailowej będziemy mogli pozostać z Państwem w stałym kontakcie. Naszym zadaniem jest ukierunkować działania tak by w pełni realizowane były treści Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego. Wychowawcy zamieszczają propozycje zadań, ćwiczeń i zabaw dostosowane do sytuacji w jakiej się znajdujemy.

Prosimy o wyrozumiałość ponieważ stanęliśmy przed dużym wyzwaniem z dnia na dzień, dlatego nasze działania mogą być niedoskonałe i wymagające udoskonaleń lub zmian. Serdecznie dziękujemy za współpracę, gdyż bez Państwa ten sposób pracy byłby niemożliwy.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej gdzie zamieszczane są dla każdej grupy osobno bloki tematyczne, które zawierają wszystkie sfery rozwojowe dziecka (aktywności poznawcze, fizyczne, społeczne i emocjonalne) zgodne z Podstawą Programową. Jeśli będą Państwo mieli ochotę podzielić się z nami efektami pracy z swoimi pociechami prosimy o wysyłanie ich na adresy mailowe wychowawców poszczególnych grup.

W razie jakichkolwiek pytań wątpliwości zawsze służymy wsparciem i pomocą.

Dyrektor oraz wychowawcy grup

Kontakt do wychowawców grup:

Krasnoludki – ania.h@przedszkolebrenna.pl

Koty – ela.k@przedszkolebrenna.pl

Misie – ola.m@przedszkolebrenna.pl

Kontakt do logopedy i nauczyciela J.Angielskiego

Logopeda – logopeda@przedszkolebrenna.pl

J.Angielski – angielski@przedszkolebrenna.pl